Regulamin


Kwiaciarnia internetowa flowikwiaciarnia.pl jest prowadzona przez firmę Flowi Kwiaciarnia Justyna Fica z siedzibą przy ul. Krakowska 10, Nowa Wieś, 42-262 Poczesna w Centrum Handlowym Auchan, identyfikująca się numerami NIP 573 267 68 92 oraz REGON 243600810.

 1. Flowikwiaciarnia.pl prowadzi sprzedaż przesyłek kwiatowych i upominków za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.flowikwiaciarnia.pl lub przez telefon pod numerem 609 542 514.
 2. Dostawy kwiatów i upominków realizowane są wyłącznie na terenie Częstochowy i okolic do 50 km przez kuriera.
 3. Wszystkie ceny prezentowane w serwisie flowikwiaciarnia.pl obowiązują w momencie składania zamówienia. Kupujący ponosi również opłatę za doręczenie w wysokości wyliczonej automatycznie po podaniu adresu dostawy.
 4. Flowikwiaciarnia.pl zapewnia doręczenie kwiatów oraz upominków od 1 godziny do 12 godzin od złożenia zamówienia. Przewidywany czas ich dostawy kurierem zależy od dostępności danych kwiatów, upominków.
 5. Przesyłki do szpitali, hoteli, dużych firm, banków doręczane są do recepcji lub sekretariatu.
 6. W przypadku niezrealizowania zamówienia z winy klienta, np.: podania błędnego lub niepełnego adresu, nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia itp., Flowikwiaciarnia.pl zastrzega sobie prawo obciążenia klienta kosztami tych produktów oraz dostawy. Flowikwiaciarnia.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych lub niepełnych danych odbiorcy, braku pozytywnej autoryzacji płatności zamawiającego lub nieobecności odbiorcy pod podanym adresem.
 7. Zamówienie jest realizowane po dokonaniu i pozytywnej weryfikacji płatności.
 8. Zmiany w zamówieniu można wprowadzać telefonicznie lub przez e-mail: kontakt@flowikwiaciarnia.pl, w ciągu 30 minut po złożeniu zamówienia lub na co najmniej 2 godziny przed terminem doręczenia.
 9. Gwarantujemy świeżość kwiatów ciętych przez przynajmniej 3 dni, jeśli będą pielęgnowane w odpowiedni sposób. Przyjęcie dostarczonego produktu oznacza jego akceptację. Odbiorca określa jakość i świeżość kwiatów na druku potwierdzenia odbioru. Reklamacje dotyczące świeżości kwiatów muszą zostać złożone przez e-mail w ciągu 24 godzin od terminu doręczenia. Inne w ciągu 7 dni od daty doręczenia.
  Reklamacje dotyczące opóźnienia w doręczeniu kwiatów i upominków w jednej przesyłce przez kuriera, muszą zostać zgłoszone do Flowikwiaciarnia.pl przez e-mail w ciągu 24 godzin od terminu doręczenia.
 10. Flowikwiaciarnia.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w zamówieniu. Zawsze, kiedy jest to możliwe, doręczamy bukiety, kompozycje kwiatowe i upominki porównywalne z tymi prezentowanymi na zdjęciach. Realizacja zamówienia na konkretny produkt zależy od jego dostępności na rynku. Czasami zastąpienie jednego kwiatu innym może być niezbędne, aby dotrzymać terminu doręczenia. Zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, aby bukiet, który otrzymuje odbiorca był jak najbardziej podobny do tego, który Państwo zamawiacie. Flowikwiaciarnia.pl zastrzega sobie prawo dostarczenia bukietu, rośliny ozdobnej, kosza z upominkami lub innego produktu o podobnej jakości i wyglądzie zapewniających najwyższy stopień podobieństwa do oryginału (podobna wielkość, styl i kolorystyka). Czekoladki oraz inne pozycje wśród dodatków i upominków mogą się różnić od tych prezentowanych na stronach kwiaciarni internetowej. Gwarantujemy jednak, że będą to zawsze pozycje o tej samej jakości i wartości.
 11. Flowikwiaciania.pl zastrzega sobie możliwość odmowy zrealizowania zamówienia w przypadku braku możliwości doręczenia zakupionego produktu. W takim przypadku kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona w terminie 7 dni roboczych.
 12. Firma Flowi Justyna Fica jest właścicielem serwisu internetowego Flowikwiaciarnia.pl i zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz jej późniejsze zmiany).
 13. Flowikwiaciarnia.pl zastrzega sobie prawo do wykorzystania wszystkich danych uzyskanych w procesie składania i realizacji zamówienia do celów marketingowych.
 14. Prawem właściwym dla realizacji zakupów w kwiaciarni internetowej Flowikwiaciarnia.pl jest prawo polskie, a w szczególności Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U.2002r. nr 144 poz.1204).
 15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
 16. Regulamin określa zasady zakupów w Flowikwiaciarnia.pl. Złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich postanowień i informacji zawartych w regulaminie.

TERMINY REALIZACJI:

 • kwiaty i upominki doręczane są do 12 godzin (w dni robocze) oraz do 12 godzin (w soboty i niedziele) od złożenia zamówienia
 • w Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki godzina dostawy nie jest gwarantowana i może się różnić od podanej w zamówieniu

Godzina doręczenia nie jest gwarantowana i oznacza tylko orientacyjną godzinę doręczenia przesyłki.

Doręczenie kwiatów i upominków tego samego dnia:
Kwiaty mogą być doręczone na terenie Częstochowy i okolic (do 50 km) jeszcze dziś, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 14:00 (poniedziałek-piątek). Wyjątek to: Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki. Kwiaty z dostawą w te dni należy zamawiać minimum 24 h przed dostawą.


Doręczenie kwiatów w sobotę i w niedzielę:
Zamówienia z gwarantowanym terminem doręczenia w sobotę i w niedzielę przyjmowane są do godziny 10:00 w każdą sobotę i niedzielę.


Godziny doręczania kwiatów:
Kwiaty doręczane są w dni powszednie w godzinach od 9:00 do 21:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET) oraz w soboty od 10:00 do 17:00 i w niedziele między 10:00 – 14:00. Flowikwiaciarnia.pl NIE gwarantuje doręczenia w soboty i niedziele, jeżeli zamówienie zostanie złożone po podanych terminach. Zamówienia przyjęte po podanych terminach będą realizowane jak najszybciej. Wymagane jest podanie alternatywnej daty doręczenia.


Doręczenie w święta:
Flowikwiaciarnia.pl NIE doręcza przesyłek w święta państwowe. Zamówienia przyjęte do realizacji, których data dostawy przypada na święto państwowe realizowane są w pierwszym dniu roboczym po tym dniu.

Copyright © 2023 Flowi Kwiaciarnia
Design and development: MotivoGroup